YAZILIM & OYUN ÇEVİRİSİ

Bize Ulaşın: +90 444 1994

Yazılım & Oyun Çevirileri

Günümüz teknolojisinin gitgide gelişmesi sadece öncelikli ihtiyaçlara değil, aynı zamanda eğlence sektörüne de katkıda bulunmaktadır. Her yıl yüzlerce yeni oyun piyasaya çıkmaktadır. Oyunun satıldığı her ülke için oranın kültürüyle bağdaşan dil ayarlaması çeviri şirketleri tarafından yapılmaktadır. Oyun öykü kurgusunun sekteye uğramaması için uygun yazılım, oyunun yerelleştirilmesi gibi çeviriler şirketimiz tarafından büyük bir dikkatle yapılmaktadır.

team-corr-4

Yazılım & Oyun Sektörü Çeviri Hizmetlerimiz

Arayüz Çevirileri
Arayüz Çevirilerinde Profesyonel Hizmet
Sözleşme Çevirisi
Sözleşme Çevirisinde Profesyonel Hizmet
Kılavuz Çevirisi
Kılavuz Çevirisinde Profesyonel Hizmet
Teknik Çeviri
Teknik Çeviride Profesyonel Hizmet
Lokalizasyon
Lokalizasyonda Profesyonel Hizmet
Yazılı Çeviri
Yazılı Çeviride Profesyonel Hizmet
Sözlü Çeviri
Sözlü Çeviride Profesyonel Hizmet
Broşür Çevirisi
Broşür Çevirisinde Profesyonel Hizmet
E-Learning Çevirisi
E-Learning'de Profesyonel Hizmet
Noter Onaylı Çeviri
Noter Onaylı Çeviride Profesyonel Hizmet
Yeminli Tercüme
Yeminli Tercümede Profesyonel Hizmet

Yazılım & Oyun Sektörü Referanslarımız

bentley-logo
microsoft-logo
benq-logo
hp-logo

vestelÖncelikle işbirliğimiz boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verilen işlerin tam termin sürelerine yetiştirilmesi, eksiksiz olarak tamamlanması konusundaki titizliğinizden çok mennunuz. Çalışmalarımızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri sürekli olmasa da uzun yıllar çalıştığımız bir firma. Tercüme işi için her yıl onlarca firma kapımızı çalıyor. Bizim kriterlerimiz de herkesinki ile aynı, ucuza kaliteli işi çıkarmak. ADH Tercüme Hizmetleri bu işi uzun yıllar sürdürmesinin altında makul fiyatlarla korudukları kalite seviyesi ve müşterileri ile iyi ilişkiler kuran yönetim anlayışının yattığını düşünüyorum. Zaten bu firmalar ayakta kalabiliyor.

TEKLİF AL

Otomotiv çevirileriniz için ADH Avrasya Dil Hizmetleri’nden projenize özel detaylı teklif alın.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.