{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "WebPage", "name": "Teknik Çeviri ve Tercüme Hizmetleri - ADH Translation", "description": "Otomotiv, makine, medikal ve hukuk gibi birçok endüstriyel sektörde teknik çeviri ve tercümanlık hizmetlerini alanında uzman tercümanlarımızla sunmaktayız. Hemen fiyat teklifi alın.", "url": "https://adhtranslation.com/teknik-ceviri/", "breadcrumb": { "name": "Teknik Çeviri ve Tercüme Hizmetleri - ADH Translation", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type": "ListItem", "position": 1, "item ": { "name": "ADH Translation", "@id": "https://adhtranslation.com/" } }, { "@type": "ListItem", "position": 2, "item ": { "name": "Teknik Çeviri ve Tercüme Hizmetleri - ADH Translation", "@id": "https://adhtranslation.com/yazili-ceviri/" } } ] } } Teknik Çeviri ve Tercüme Hizmetleri » ADH Translation

TEKNİK ÇEVİRİ

Bize Ulaşın: +90 444 1994

Teknik Çeviri

Bilindiği üzere çeviri yapmak için sadece o dili bilmek asla yeterli olmaz. Unutmayın ki teknik çeviride tek bir terimin yanlış aktarılması, metnin seyrini olumsuz şekilde değiştirecektir. İşte tam bu noktada size en etkili desteği sunmak üzere buradayız! Çevirmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup teknik terminolojiye hakim şekilde çeviri yapmaktadır.

team-corr-4

Teknik Çeviri Yaptığımız Sektörler

Otomotiv Çevirisi
Otomotiv ve motorlu taşıtlar sektöründe profesyonel hizmet
Makine İmalat Çevirisi
Makine imalat sektöründe profesyonel çeviri hizmeti
Medikal & İlaç & Tıbbi Cihaz Çevirisi
Medikal, ilaç ve tıbbi cihaz sektörlerinde profesyonel çeviri hizmeti
Elektronik ve Beyaz Eşya
Elektronik ve beyaz eşya sektöründe profesyonel çeviri hizmeti
Enerji Çevirisi
Enerji sektöründe profesyonel çeviri hizmeti

vestelÖncelikle işbirliğimiz boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verilen işlerin tam termin sürelerine yetiştirilmesi, eksiksiz olarak tamamlanması konusundaki titizliğinizden çok mennunuz. Çalışmalarımızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri sürekli olmasa da uzun yıllar çalıştığımız bir firma. Tercüme işi için her yıl onlarca firma kapımızı çalıyor. Bizim kriterlerimiz de herkesinki ile aynı, ucuza kaliteli işi çıkarmak. ADH Tercüme Hizmetleri bu işi uzun yıllar sürdürmesinin altında makul fiyatlarla korudukları kalite seviyesi ve müşterileri ile iyi ilişkiler kuran yönetim anlayışının yattığını düşünüyorum. Zaten bu firmalar ayakta kalabiliyor.

NEDEN BİZ?
Geniş Çevirmen Ağı
Dünyanın her köşesinde anadillerinden çeviri yapan profesyonel çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hızlı Teslim Süreci
Dokümanlarınızı tam zamanında; ister internet üzerinden (softcopy), ister elden (hardcopy) teslim ediyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda ekibimiz, taleplerinizi gerçekleştirmek için koordineli bir biçimde çalışır.
ISO Sertifikalı Çeviri
Tüm süreçlerimiz ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2015 Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleşmektedir.

TEKLİF AL

Otomotiv çevirileriniz için ADH Avrasya Dil Hizmetleri’nden projenize özel detaylı teklif alın.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.