Ticari şartname, taahhütname, şirket sözleşmeleri gibi birçok alanda çeviri hizmetlerini uzman ve tecrübeli çevirmenlerimizle tüm dillerde sunuyoruz. Sözleşme Çeviri ve Tercüme Hizmetleri » ADH Translation

SÖZLEŞME ÇEVİRİSİ

Bize Ulaşın: +90 444 1994

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme türü metinlerin çevirisinde hiç bir eksiklik ve hataya, anlam karmaşasına mahal vermeyecek şekilde çalışmaktayız. Birincil hedefimiz olan doğruluk ve kalite ilkelerimizi burada da esas alıyoruz. Birçok gelişmiş firmaya kaliteli çeviri hizmeti sunmuş olmamız bizim için gurur ve özveri kaynağıdır. Uygun bütçeli çalışmalarımızla her daim yanınızdayız.

team-corr-4

Sözleşme Çevirisi Yaptığımız Sektörler

Hukuk Çevirisi
Hukuk sektöründe profesyonel çeviri hizmeti
Bankacılık ve Finans Çevirisi
Bankacılık ve finans sektöründe profesyonel çeviri hizmeti
E-ticaret Çevirisi
E-ticaret sektöründe profesyonel çeviri hizmeti

vestelÖncelikle işbirliğimiz boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verilen işlerin tam termin sürelerine yetiştirilmesi, eksiksiz olarak tamamlanması konusundaki titizliğinizden çok mennunuz. Çalışmalarımızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri sürekli olmasa da uzun yıllar çalıştığımız bir firma. Tercüme işi için her yıl onlarca firma kapımızı çalıyor. Bizim kriterlerimiz de herkesinki ile aynı, ucuza kaliteli işi çıkarmak. ADH Tercüme Hizmetleri bu işi uzun yıllar sürdürmesinin altında makul fiyatlarla korudukları kalite seviyesi ve müşterileri ile iyi ilişkiler kuran yönetim anlayışının yattığını düşünüyorum. Zaten bu firmalar ayakta kalabiliyor.

NEDEN BİZ?
Geniş Çevirmen Ağı
Dünyanın her köşesinde anadillerinden çeviri yapan profesyonel çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hızlı Teslim Süreci
Dokümanlarınızı tam zamanında; ister internet üzerinden (softcopy), ister elden (hardcopy) teslim ediyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda ekibimiz, taleplerinizi gerçekleştirmek için koordineli bir biçimde çalışır.
ISO Sertifikalı Çeviri
Tüm süreçlerimiz ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2015 Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleşmektedir.

TEKLİF AL

Otomotiv çevirileriniz için ADH Avrasya Dil Hizmetleri’nden projenize özel detaylı teklif alın.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.