NEDEN BİZ?

BERABER ÇALIŞMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİ TANIYIN
Çok Çeşitli Sektörlerden Alanında Öncü ve Değerli Firmalar ile Çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti

YÜKSEK KALİTE: Çalışmalarımız ISO 9001:2015  ve ISO  17100:2015 standartlarıyla gerçekleştirilmekte olup projenin işleme alınmasından teslim edilmesine kadarki her süreç kontrollü ilerlemektedir. Kalite belgelerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

FİYAT AVANTAJI: Yoğun iş sirkülasyonu ve farklı dillerde destek veren çevirmenlerimize vermiş olduğumuz iş garantileri ile kaliteden ödün vermeden sektörün en rekabetçi fiyatlarını sunmaktayız.

GÜVENİLİRLİK: Müşterilerimizle güvene dayalı bir bağ kurmamızın temelinde, üstlendiğimiz tüm projeleri zamanında ve yüksek kalitede teslim etmemiz yatmaktadır. Proje süresince ara bilgilendirmelerimiz ve ön bilgilendirmelerimizle müşterilerimize karşı son derece şeffaf bir tutum sergilemekteyiz.

TEKNOLOJİK ALTYAPI: Sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve çeviri teknolojileri konusundaki altyapımızı eğitim ve web seminerleriyle güçlendirmekteyiz. Bu sayede projelerimizde sadece çeviri maliyetlerini değil sayfa düzeni ile ilgili maliyetleri de asgari düzeye indirmiş bulunmaktayız.

UYGUNLUK DURUMU: Geniş çevirmen ağımız sayesinde acil taleplerinizi hemen işleme alarak hızlı ve kaliteli teslimatlarla sizlere destek olmaktayız. Veritabanımızda talepleriniz için uygun bir çevirmenimiz her zaman bulunmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL ÇEVİRMEN EKİBİ: Sürekli çalıştığımız müşterilerimiz için, birincil ve yedek olmak üzere özel çevirmen ekipleri oluşturmakta ve ilgili müşterilerimizin projelerinde sadece bu ekipteki arkadaşlarla çalışmaktayız. Bu da stil, dil bütünlüğü, kaynak metne adaptasyon konularında bizlere büyük avantaj sağlamaktadır.

UZMAN TASARIMCILAR: Alanında uzman tasarımcılarımız sayesinde, dosyalarınızı biçimini ve kalitesini bozmadan teslim ediyoruz. Ayrıca elinizde ana dosyası olmayan dosyalarınızı da sıfırdan hazırlayıp baskıya hazır olarak yüksek kalitede teslim edebiliyoruz.

PROFESYONEL PROJE YÖNETİMİ: Kullandığımız proje takip programı ve profesyonel proje yöneticilerimiz sayesinde projeleriniz emin ellerde! Proje Yöneticilerimiz gerek deneyimleri, gerekse çevirmen arkadaşlarımız ve müşterilerimizle kurdukları bire bir iletişim sayesinde iş takibini en iyi şekilde gerçekleştirmekte ve oluşabilecek her türlü aksilik için anında çözümler üreterek son derece yüksek performansla görevlerini yerine getirmekteler.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.