LOKALİZASYON

Bize Ulaşın: +90 444 1994

Lokalizasyon

Çeviri ve yerelleştirme arasındaki en önemli fark, çeviride kaynak metne birebir bağlı kalınırken yerelleştirmede kültürel ve bölgesel özellikler ile hedef kitle degöz önünde bulundurularak içeriğin yorumlanmasıdır. Bu yüzden kültürel/bölgesel özelliklerin detaylandırıldığı, slogan içeren metinlerde, yerelleştirme sonrasında mutlaka müşterilerimizden onay almaktayız. Tüm bunların yanı sıra tarih, zaman, rakam, para birimi, ölçü birimi gibi değerlerin ve isim, adres, irtibat bilgisi gibi bilgilerin hedef dile uyarlanması da yerelleştirme işlemlerinin kapsamındadır.

team-corr-4

Lokalizasyon Yaptığımız Sektörler

Yazılım ve Oyun Çevirisi
Yazılım ve oyun sektöründe profesyonel çeviri hizmeti

vestelÖncelikle işbirliğimiz boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verilen işlerin tam termin sürelerine yetiştirilmesi, eksiksiz olarak tamamlanması konusundaki titizliğinizden çok mennunuz. Çalışmalarımızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri sürekli olmasa da uzun yıllar çalıştığımız bir firma. Tercüme işi için her yıl onlarca firma kapımızı çalıyor. Bizim kriterlerimiz de herkesinki ile aynı, ucuza kaliteli işi çıkarmak. ADH Tercüme Hizmetleri bu işi uzun yıllar sürdürmesinin altında makul fiyatlarla korudukları kalite seviyesi ve müşterileri ile iyi ilişkiler kuran yönetim anlayışının yattığını düşünüyorum. Zaten bu firmalar ayakta kalabiliyor.

NEDEN BİZ?
Geniş Çevirmen Ağı
Dünyanın her köşesinde anadillerinden çeviri yapan profesyonel çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hızlı Teslim Süreci
Dokümanlarınızı tam zamanında; ister internet üzerinden (softcopy), ister elden (hardcopy) teslim ediyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda ekibimiz, taleplerinizi gerçekleştirmek için koordineli bir biçimde çalışır.
ISO Sertifikalı Çeviri
Tüm süreçlerimiz ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2015 Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleşmektedir.

TEKLİF AL

Otomotiv çevirileriniz için ADH Avrasya Dil Hizmetleri’nden projenize özel detaylı teklif alın.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.