Çevirmenlerimizin Hakkımızdaki Düşünceleri

A. T.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri ile uzun süredir birlikte çalışıyorum. Tercüman açısından emeğin karşılığını zamanında ve tam olarak ödediklerini gösterir. Ayrıca bana Türkiye’nin en büyük, kurumsal şirketlerinin işlerini yapma fırsatını verdikleri için minnettarım. Müşteri ve tercüman portföyü bence çeviri sektöründe liderliğinin hem sebebi hem sonucu.

O. K.
İngilizce - Arapça Çevirmen

ADH Avrasya Translation has always been one of my favorite clients. They really have it all: nice PMs, interesting projects and on-time payments. I look forward to working with them for years to come.

İ. A.
Arapça Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri şirketiyle 5 yıldır Arapça – Türkçe, İngilizce mütercim olarak çalışıyorum. Çalışana hakkını veren, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımlı bir firma. Ayrıca, şirket bünyesindeki yöneticiler ve çalışanlar hem işlerini titizlikle yapıyorlar hem de tercümanlara karşı anlayışlılar.

 

“Yetenekli bir çevirmen, zaman yönetiminde usta bir proje sorumlusu, titiz bir tasarımcı, meraklı bir stajyer…
Hangisi olursanız olun, ADH’de size de bir yer var.”

ÇALIŞMA SAATLERİ
08:30 – 18:00
İŞ BAŞVURUSU
Başvuru yapabilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun. İnsan kaynakları ekibimiz sizlerle iletişime geçecekler.

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.