Çevirmen Yorumları
Uzman Çevirmen Kadromuz
ÇEVİRMEN EKİBİMİZİN ADH AVRASYA DİL HİZMETLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ
A. T.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri ile uzun süredir birlikte çalışıyorum. Tercüman açısından emeğin karşılığını zamanında ve tam olarak ödediklerini gösterir. Ayrıca bana Türkiye’nin en büyük, kurumsal şirketlerinin işlerini yapma fırsatını verdikleri için minnettarım. Müşteri ve tercüman portföyü bence çeviri sektöründe liderliğinin hem sebebi hem sonucu.

O. K.
İngilizce - Arapça Çevirmen

ADH Avrasya Translation has always been one of my favorite clients. They really have it all: nice PMs, interesting projects and on-time payments. I look forward to working with them for years to come.

İ. A.
Arapça Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri şirketiyle 5 yıldır Arapça – Türkçe, İngilizce mütercim olarak çalışıyorum. Çalışana hakkını veren, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımlı bir firma. Ayrıca, şirket bünyesindeki yöneticiler ve çalışanlar hem işlerini titizlikle yapıyorlar hem de tercümanlara karşı anlayışlılar.

D. S.
Türkçe - Rusça Çevirmen

ADH AVRASYA DİL HİZMETLERİ, çevirmenliğe başladığım ilk firmaydı ve halen sizinle çalışmaya devam ediyorum, bu zamana kadar da sadece olumlu deneyimler yaşadım. CAT araçları konusunda yardım veya çeviri konusunda yönlendirmeler olsun her zaman personelinizden hızlı ve detaylı yardım alıyorum. Profesyonel yaklaşımınız sayesinde de başka şeyleri düşünmeme gerek kalmadan sadece işime odaklanabiliyorum.

İ. İ.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında hepimizin en değerli varlığı zaman ve zamanımızın çoğunu alan iş yaşamımızın da en büyük kısmını iletişime ayırıyoruz çünkü ancak karşılıklı gerçekleşen doğru iletişimle iş hayatımıza gerçek anlamda yön verebiliyor ve bunun tüm hayatımıza etkisini doğrudan hissediyoruz. Avrasya Dil Hizmetleri ile 6 yıldır süregelen iş ilişkimizin temelini de doğru iletişimin oluşturduğuna inanıyorum. Online iş portali üzerinden gerçekleştirilen iş atamaları, proje asistanları tarafından sunulan ön ve son bilgilendirmeler ve zamanında yapılan ödemeler ile profesyonelleşen iş süreçleri ise doğru iletişimin elde edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Bir çalışan olarak emeğime duyulan saygıyı, proje asistanlarının sergiledikleri anlayış ve nezaketten anlayabiliyorum. Sonuç olarak bu ailenin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum.

A. T.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri ile 1 yıldır çalışıyorum ve çok memnunum. Şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Herkes anlayışlı ve karşılıklı iletişimimiz çok iyi.

C. D.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

Yaklaşık 2 yıldır ADH Avrasysa Dil Hizmetleri bünyesinde serbest tercüman olarak çalışıyorum. Çalıştığım firmalardan en kurumsal olanı diyebilirim. Gerek sistematik çalışma biçimi, gerek proje koordinatörlerinin bana karşı pozitif ve destek veren yaklaşımı, gerekse de düzenli ödemeler konusunda emeğe gösterilen saygı, bu kurumu benim gözümde emsalleri arasında birkaç adım öne çıkarıyor. Her yılbaşında gönderilen yeni yıl hediyesini anmadan geçemem tabi ki.

V. D.
İngilizce - Türkçe Çevirmen

ADH Avrasya Dil Hizmetleri ile uzun bir süredir serbest çevirmen olarak çalışıyorum ve işbirliğimizin yıllarca devam edebileceğini de öngörüyorum. ADH serbest çevirmenlerinin de ailesinin bir parçası olduğunu hissettiriyor. Başarılı bir çeviri şirketinin sadece müşteri ihtiyaçlarına değil çevirmenlerinin ihtiyaçlarına da karşılık vermesi gerekir ve ADH bunu başaran az sayıdaki şirketlerden birisi. Adil ücretlendirme, proje yöneticileri ile verimli iletişim ve zamanında ödeme yapılması, işbirliğimizin bu kadar uzun sürmesinin sebeplerinden sadece birkaçı.

Uzman Çevirmenlerin Buluştuğu Ortak Nokta

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.