Katıldığımız Fuarlar

1- Cebit Bilişim Eurasia: Türkiye’nin hızla büyüyen pazarı global yatırımcılar için, büyük fırsatlar sunuyor. İşte bu yatırımcılarla Bilişim ve İletişim teknolojilerinin 1 numaralı platformu, Cebit Bilişim Eurasia’da bir araya gelme fırsatımız oldu. Fuar süresince,standımız ziyaretçilerine sektördeki gelişmelerden bilgiler verildi. Yeni iş fırsatları doğdu. Konferans ve sunumlarla zenginleşen fuara, gelecek yıl yine aynı heyecanla katılmayı hedefliyoruz.

2- Otomotiv Fuarı : Müşteri portföyümüzün, önemli bir kısmını oluşturan otomotiv endüstrisi öncüleriyle, bu fuarda buluştuk. Ana ve yan sanayicileri arasındaki ticari iş birliğinin geliştirilmesi amacıyla yapılan görüşmeler, son derece olumlu izlenimler bıraktı. Son dönemde, ekonomik veriler doğrultusunda, daralma gösteren sektöre, bu vesile ile yeni bir soluk verilmesi hedeflendi. Müşterilerimizin ve ziyaretçilerin ilgisi çalışma hevesimizi, bir kez daha perçinledi.

3- Autoshow : Büyük Show’da biz de yerimizi aldık. Birbirinden güzel otomobillerin ve yeni modellerin sergilendiği fuarda klasik otomobillerden özel yapım araçlara, motosikletlerden VIP araçlara ve sektörün diğer alanlarında hizmet veren farklı sektördeki firmalar ve düzenlenen özel showlar ile ziyaretçiler keyifli, saatler yaşadı. Açılış gününden, kapanışa kadar, çok yoğun geçen fuar sürecinde,standımıza beklediğimizden fazla ilgi olduğunu görmekten mutluluk duyduk. Sektörde verdiğimiz hizmetlerin bu şekilde daha anlaşılabilir olduğunu anladık. Göz kamaştıran ve göz dolduran bu fuar, tatlı bir yorgunlukla bitti.

4- Tatef : Dünyanın en önemli endüstri zirveleri arasında yer alan Uluslararası Metal İşleme ve Teknolojileri Fuarı TATEF, sektörün öncü firmalarının katılımıyla başarıyla gerçekleştirildi. Firmamızın, pek çok müşterisinin de katılımcı olduğu bu fuarın, bizlere benzersiz bir tecrübe kattığına inanıyoruz. Dev makinelerin sergilendiği fuar, gerçekten görülmeye değerdi. Profesyonel ziyaretçilerin ilgisi sektörün ileriye yönelik daha da büyük gelişmeler göstereceğine işaret etti. Geleceğin teknolojilerini yaşamaktan ve müşterilerimizde paylaşmaktan büyük heyecan duyduk.

5- Farmavizyon : Ülkemizde ve dünyada eczacılık sektörüne yönelik tüm gelişmelerin, sektörle paylaşıldığı Farmavizyon Eczacılık Fuarına katıldık. Türkiye’nin en kapsamlı eczacılık fuarı niteliğindeki organizasyon, ticari yönünün yanı sıra düzenlenen etkinlikleriyle de sosyo-kültürel ve bilimsel bir platform olarak öne çıktı. İlaç ve eczacılık konularındaki yeni ürün ve projelerin sergilendiği Farmavizyon, eczacıların, eczane çalışanlarının, doktorların, öğretim üyelerinin, öğrencilerin, distribütör firmaların, kamu çalışanlarının, ilgili oda ve dernek yetkililerinin ve hastane temsilcilerinin katılımcı firmalarla temas kurmalarına olanak tanıdı. Ana hizmet sektörlerimizden olan bu fuara katılımımız,, yeni hedefler oluşturmamıza öncülük etti, tecrübelerimizi arttırdı.

6- Idex : Farmavizyon Eczacılık Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen fuar katılımı, firmamız için yeni hedef alanı olması vesilesiyle, çalışmalarımıza ışık tuttu. Özellikle yabancı sermayeli kurumların, büyük ilgi gösterdiği izlendik. Sağlık alanında yapılan reform niteliğindeki uygulamaların tercüme sektörüne de pozitif katkıları olduğunu düşünüyoruz .

7- Subcon : Türkiye`de ve bölgedeki ilk ve tek endüstriyel genel yan sanayi fuarı olan Subconist, konusunda Unido-Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı tarafından desteklenen dünyada ki dört önemli fuardan biridir. Subconist fuarı kıtaların buluştuğu İstanbul gibi önemli bir ticaret noktasında düzenlendi. Fuar, yan sanayi firmalarını, uluslararası ana sanayi kuruluşları ile buluştuğu tek organizasyon olma özelliği ile verimli pek çok anlaşmaya ev sahipliği yaptı. ADH Avrasya Dil Hizmetleri için bu fuar katılımı, yeni işbirliği olanakları ile tamamlandı.

8- All Green Expo : Çevre duyarlılığı ve yeşil ekonomi konusunu gündeme taşımak için Enerji Verimliliği Derneği – ENVERDER ve Türkiye Enerji Meclisi – TEVEM öncülüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi -TİM ve UNIDO’nun katkılarıyla ülkemizde ilk kez düzenlenen All Green Expo İstanbul Yeşil Ekonomi Zirvesi ve Fuarı’na büyük bir coşku ile katıldık. Fuara yeşil ekonomiye hizmet eden, her sektörün katılması gerektiğini düşüncesi, etkinlik boyunca edindiğimiz temeldi. Firmamız adına da üzerimize düşen sorumlulukların bilincine bir kez daha vardık. Çalışma enerjimize güç katan bu fuardan, kıymetli deneyimler edindik.

9- Health-Expo : Türkiye’de son yıllarda, sağlık alanında yapılan yeni uygulamalar, komşu ülkelerin ve Avrupa’nın gözünden kaçmıyor. Bu vesileyle, sağlık turizmi ve sektör hizmetlerinin tanıtılması amacıyla düzenlenen fuarda ADH Avrasya Dil Hizmetleri yerini aldı. Gerek katılımcıların gösterdiği yoğun ilgi, gerekse yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre sağlık sektöründe, ticaret ve ihracat platformu olacağına dair güçlü izlenimler edindik. Gelişmeleri, yakından takip etmeyi de hedefliyoruz.

10- Bursa Tarım Fuarı : Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım ve hayvancılık sektöründe önemli yere sahip Bursa şehrinde uzun yıldır başarı ile düzenlenen, Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları, 25 farklı ülkeden 524 firma ve firma temsilciliğinin katılımında, 7 ayrı salonda, 40 bin m2 kapalı, 30 m2 açık sergileme alanından oluşan 70 bin m2 alanda hazırlandı. Zaman zaman kötü hava koşulları,açık alandaki katılımcılara zorlu anlar yaşatsa da, elbirliği ile fuar heyecanı devam etti.. Bu coşkulu buluşmada yer almaktan, biz de büyük mutluluk duyduk. Bir sonraki fuarı da heyecanla bekliyoruz.

11- Manisa B2B Beyaz Eşya ve Yan Sanayi : T.C. Resmi üst düzey temsilcileri, T.C.Sanayi Bakanlığı yetkilileri ve Basın’ın da katılımıyla Manisa’da ”Uluslararası Beyaz Eşya Yan Sanayi B2B ve Ürün Sergisi” düzenlenlendi. Büyük Dünya üreticileri-Türkiye Yan Sanayi firmaları buluşmasına ilk kez katıldık. Rusya, İngiltere, İran ve İtalya katılımcıları ile de zenginleşen etkinlik, verimli görüşmelere fırsat tanıdı.

12 – Dünyanın en büyük ev dekorasyon ve tasarım fuarı Ambiante Frankfurt Messe, Almanya fuar merkezinde uluslararası katılımcılara önemli işbirliği fırsatları sunuyor. Dünyaca ünlü aşçıların canlı yemek showları düzenlediği, ev tasarımı üzerine yaratıcı dans gösterilerin yer aldığı standlar boyunca katılımcılar büyük bir ilgi ile inovasyon ve dekorasyonun buluştuğu anlara şaitlik etti. Fuarda dünyanın dört bir köşesinden gelen kendi sektörünün lider firmaları ile bir araya gelerek çeviri hizmetlerimiz hakkında bilgiler verildi, görüşmeler yapıldı. Türkiye’deki tercüme hizmetlerinin avantajları büyük ilgi görürken, kullandığımız yeni proje yönetim sistemi ve online müşteri portalımız firmalar tarafından beğeni ile karşılanırken olası işbirlikleri üzerinde ilk temaslar kuruldu.

13 – TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenen SPOR VE AKTİF YAŞAM FUARI aktif yaşam & wellness, fitness ekipmanları, kondüsyon aletleri, topla oynanan takım sporları, ındoor sporlar, su sporları, outdoor ve doğa sporları, spor ekipmanları, spor tesisleri ihtiyaçları, spor giyimi ve modası, beslenme, gıda takviyeleri , sporcu sağlığı ve ürünlerine yönelik katılımcılar ile ziyaretçilere işbirliği fırsatları sunmaktadır. Dünyaca ünlü sporcuların da katıldığı fuarda partner firmalarımız ile görüşmelerin yanı sıra hedef firmalar da ziyaret edilmiştir.

14- 4 farklı kolda dünyaca ünlü firmaları ve ziyaretçileri bir araya getiren WınEurasia fuarı teknolojinin sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. Otomasyon Eurasia, Electrotech Eurasia, Materials Handling Eurasia ve Hydraulic & Pneumatic Eurasia fuarlarını bir araya getiren etkinlik; kablolardan akışkan gücü teknolojilerine, sürücü teknolojilerinden yazılımlara,robot kollarından insansız forkliftlere bir fabrika için gerekli tüm çözümleri tek çatı altında ziyaretçilerine sundu. Teknik dokümantasyonun ve teknik çevirinin öncü firmalarından ADH Avrasya Dil Hizmetleri teknik terminolojinin sırlarını bir kez daha müşterileri ile paylaştı.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.