Gelişmiş Çeviri Yönetimi Deneyimine Hazır Olun

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirketimiz kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir. Hizmet verdiği dil çifti sayısını ilerleyen yıllarda artıran şirketimizde bugün, farklı ülkelerde anadilinde çeviri yapan 1000’in üzerinde freelance çevirmenimiz bulunmaktadır. ADH Translation olarak geniş çevirmen ağımız sayesinde dünya dillerinin buluştuğu ortak nokta olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da sektöründe lider firmaların çözüm ortağı olarak ADH Translation’ı seçmiş olması, hem yurt içi hem yurt dışı platformda sunduğumuz hizmet kalitesinin en büyük göstergesidir.

Sektörde 25 Yılı Aşkın Deneyim

NELER SUNUYORUZ?
Çeviri ve çeviri yönetimi konusunun müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.
UYGUNLUK DURUMU
Geniş çevirmen ağımız sayesinde acil taleplerinizi hemen işleme alarak hızlı ve kaliteli teslimatlarla sizlere destek olmaktayız. Veritabanımızda talepleriniz için uygun bir çevirmenimiz her zaman bulunmaktadır.
UZMAN TASARIMCILAR
Alanında uzman tasarımcılarımız sayesinde, dosyalarınızı biçimini ve kalitesini bozmadan teslim ediyoruz. Ayrıca elinizde ana dosyası olmayan dosyalarınızı da sıfırdan hazırlayıp baskıya hazır olarak yüksek kalitede teslim edebiliyoruz.
TEKNOLOJİK ALTYAPI
Sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve çeviri teknolojileri konusundaki altyapımızı eğitim ve web seminerleriyle güçlendirmekteyiz. Bu sayede projelerimizde sadece çeviri maliyetlerini değil sayfa düzeni ile ilgili maliyetleri de asgari düzeye indirmiş bulunmaktayız.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.